هاي شيك
هاي شيك

بازسازي دفتر كار

"اگر قصد بازسازي دفتر كارتان را داريد اين توصيه ها را بخوانيد"
چهره دفتر كارتان تكراري شده؟ مبل و صندلي ها ديگر راحتي قبل را ندارند، كاغذ ديواري اي كه زماني حس سرزندگي به همه مي داد اكنون كهنه و مندرس شده، حتي كفپوش هم بايد عوض شود. شايد مدتي است كه مي دانيد بايد دست به نوسازي بزنيد اما از قدم گذاشتن در اين راه مي ترسيد. چطور بايد شروع كنيد؟ چه مي شود اگر چيزي را در وسط راه فراموش كنيد؟ اين ها سوالات معمولي هستند. شانس در خانه شما را زده. ما ليستي از مراحل براي بازسازي دفتر كار تهيه كرديم كه نه تنها شما را براي اين كار آماده مي كند، بلكه تضمين مي دهد تجربه اي آسان و موفق خواهيد داشت.
۱-بي هوا دست به كار نشويد.
خيال پردازي درباره تعمير و تعويض همه وسايل كار راحتي است. همه وسايل قديمي را دور مي ريزيد و وسايل جديد را جايگزين مي كنيد. خب قبل از اينكه تصميم بگيريد كه همه چيز را بايد دور بريزيد و دست به تخريب طراحي داخلي فعلي بزنيد، كمي وقت بگذاريد و همه ابعاد دفتر كارتان را آناليز كنيد. اگر چيزي نياز به تعويض ندارد، به آن دست نزنيد. به نحوه استفاده از فضا هم دقت كنيد. اگر يك بخش از محيط شلوغ و به هم ريخته، و بخشي ديگر عريان به نظر مي رسد، سعي كنيد بين اين دو تعادلي ايجاد كنيد. فراموش نكنيد كه از همكارانتان هم نظر بخواهيد. شايد به چيزي كه از چشم شما پنهان مانده، توجه كرده باشند.
۲- خواسته هاي خود را خلاصه بندي كنيد.
براي شروع پروژه، آگاهي از اهداف آن نقطه خوبي است اما تنها مرحله خلاصه بندي مديريت پروژه محسوب نمي شود. درواقع اين مرحله شامل تحقيق و مطالعات زيادي مي شود مثل ارزيابي محل كار يا در نظر گرفتن ساختمان هاي آتي در صورت نقل مكان. در اين مرحله بايد نيازهاي تكنولوژيكي و فضاي نگهداري وسايل خود را تعيين كنيد.
۳- يك شركت بازسازي ساختمان خوب انتخاب كنيد.
اگر تنهايي دست به كار شويد، كار و استرس بيشتري را به جان خود مي خريد. پس چرا با جمع آوري يك تيم كاري حرفه اي، خودتان را از اين همه دردسر نجات ندهيد؟ مي توانيد از خدمات يك شركت تخصصي بازسازي بهره ببريد . طراحي دكوراسيون داخلي نيز اهميت به سزايي دارد زيرا شما هزينه زيادي براي بازسازي دفتر كار خود صرف مي كنيد پس چرا اين كار با نهايت زيبايي انجام نشود؟!

بازسازي دفتر كار
۴- بودجه خود را مشخص كنيد.
قبل از صرف هر هزينه اي، بايد يك آناليز هزينه انجام بدهيد. طراح شما بايد براساس فضاي دفتر كار، يك ليست دقيق از تك تك مراحل و موارد با تخمين هزينه تهيه و به شما ارائه كند. اين ليست به شما مي گويد كه چقدر هزينه خواهيد داشت و همچنين كمك مي كند راهكارهاي مقرون به صرفه پيدا كنيد.
۵- يك تم در نظر بگيريد.
اينجا بخش هيجان انگيز ماجراست. با انتخاب تم، دكوراسيون اداري شما از مندرس و كسل كننده به شگفت انگيز و جذاب تبديل مي شود. به محيطي آرامش بخش تمايل داريد يا هيجان انگيز؟ ظاهري كلاسيك مي خواهيد يا مدرن؟ هر هدفي كه داريد، فراموش نكنيد همكارانتان را هم در آن شريك كنيد و از نظرات آن ها استفاده كنيد. در طراحي دفتر كار خود به دنبال ايده باشيد. ببينيد بقيه افراد در دفتر كارشان از اين تم چطور استفاده كرده اند. با طراح دكوراسيون داخلي خود درباره تم مشورت كنيد. اين افراد مي توانند تصويري كلي از شكل نهايي چيزي كه مد نظر داريد ارائه كنند.
۶- از فضا نهايت استفاده را ببريد.
نحوه چيدمان و نظم وسايل دفتر كار شما، در كارآمد بودن فضا تاثير به سزايي دارد. به غير از چيدمان طراحي، بايد از مقررات قانوني طراحي داخلي ساختمان آگاه باشيد و اطمينان حاصل كنيد كه بازسازي دفتر كار شما با اين استانداردها تناقضي ندارد. احتمال نياز آتي به كابل كشي ارتباطي و فضاي كافي براي رشد بالقوه را هم بايد در نظر بگيريد.
۷- اثاثيه، نكته اي كليدي است.
مبلمان و اثاثيه داخلي چيزي است كه نهايتا كل اين پروژه را به هم متصل مي كند. ست كردن آن ها با تم اهميت زيادي دارد اما انتخاب محصول مرغوب و قابل اعتماد هم حياتي است. به محصولات آشنا اعتماد كنيد. مي توانيد به گالري و حراج هاي سوله اي برويد تا قبل از خريد محصول را امتحان كنيد. اگر مي خواهيد طرفدار محيط زيست باشيد، تجهيزاتي بخريد كه در مصرف انرژي بهينه هستند. پنجره هاي دو جداره، مصرف برق و گرمايش/سرمايش را كاهش مي دهند.
حالا كه با تك تك مراحل پروسه بازسازي طراحي دفتر كار آشنا شديد، آماده شروع اين سفر هيجان انگيز به سوي محيط كاري بهتر و جديد هستيد و مي توانيد از خدمات گروه بازسازي ساختمان پاراكس استفاده نماييد.

منبع : بازسازي منزل

امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۷ آبان ۱۳۹۶ ] [ ۱۰:۱۸:۱۸ ] [ مهراز ] [ نظرات (0) ]
[ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 4
دیروز : 1
افراد آنلاین : 1
همه : 1637
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب